Bekendmaking
Ontheffing van de winkeltijden op 1e Paasdag en 1e Pinksterdag 2025 voor de Jumbo aan Dorpsstraat 34 te Zoeterwoude
Ontheffing Verordening winkeltijden verleend, Jumbo Dorpsstraat 34, 2381 EN Zoeterwoude
De gemeente Zoeterwoude heeft op 23 januari 2025 besloten ontheffing te verlenen voor Jumbo Dorpsstraat 34, 2381 EN Zoeterwoude om op 1e Paasdag en 1e Pinksterdag 2025 open te mogen zijn van 11.00 – 17.00 uur. Het besluit betreft de volgende onderdelen:
- •
Heeft u vragen over dit besluit, dan kunt u contact opnemen via ondernemen@zoeterwoude.nl of (071) 5806 300.
Binnen 6 weken na de datum van deze bekendmaking kunt u tegen dit besluit schriftelijk bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude.
Het bezwaarschrift moet bevatten:
- 1.
- 2.
- 3.
- 4.
- 5.
- 6.
Het indienen van een bezwaarschrift schort de werking van het besluit niet op. Desgewenst kunt u de Voorzieningenrechter van de Rechtbank (postbus 20302, 2500 EH Den Haag) om het treffen van een voorlopige voorziening verzoeken. Voor de behandeling van een verzoek is griffierecht verschuldigd. De griffie van de rechtbank zendt u een rekening toe.